Drodzy Rodzice uczniów Prywatnego Gimnazjum Salezjańskiego im. św. Edyty Stein we Wrocławiu

dorodzicowZapraszam bardzo serdecznie Rodziców Wszystkich klas oraz Uczniów i Byłych Wychowanków na uroczyste pożegnanie Uczniów klas III naszego gimnazjum, które odbędzie się w czwartek dnia 26.06.br.
W programie przedstawienie o godz. 19.30., w kościele św. Michała Archanioła Małego Księcia Saint-Exupery, oczekiwane bardzo przez wielu rodziców i osób nam bliskich.
Msza św. oraz prezentacje pożegnalne poszczególnych klas III.
Możliwość nabycia także nagranej w ostatnich dniach przez naszą Scholę płyty z piosenkami oraz śpiewem „Małego Księcia.”
Wieczór ten w dokonaniach artystycznych i modlitewnych poświęcony będzie naszej wciąż chorej na białaczkę uczennicy Lidzi. Będzie możliwość Jej wsparcia.

Z darem modlitwy
dyrektor