Galeria

FaceBookYoutube

Dolnośląski Festiwal Nauki

22 dni po rozpoczęciu roku szkolnego byliśmy na warsztatach z języka angielskiego w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Była z nami pani Agnieszka Stanclik oraz pani Barbara Tomaszewska- Mitek.Po 15 minutach marszu w deszczu dotarliśmy do budynku, w którym miały odbyć się nasze zajecia.

Wprowadzona nas do sali, w której było dużo gier planszowych, stoły były ułożone w kształt podkowy.Pani prowadząca podzieliła nas na cztery grupy.Mogliśmy grać w gry związane z gramatyką, słownictwem, wiedzą ogólną i refleksem.Pani poprosiła nas żebyśmy mówili tylko w języku angielskim, często przypatrywała się naszej pracy, przechadzając się wzdłuż stołów.Od czasu do czasu poprawiała nas lub przynosiła inną grę. Zajęcia trwały 60 minut.

Wracaliśmy zadowoleni i uśmiechnięci, ponieważ warsztaty bardzo nam się podobały.

Julian Siwirski i Lucjan Rawiak kl. 3b

Udostępnij